Čarodějnický tag - 40 otázek 4. část

1. července 2016 v 16:00 | Aurorita94 |  Moje (ne)magické zážitky
Poslední část čarodějnického tagu. Budu ráda, když se jej zúčastníte také.

31. Oblíbený kámen? - Obsidián, ale nijak to nesouvisí s písní mého oblíbeného zpěváka.

32. Runa dle tvého výběru? - Uruz. Tuto runu vnímám velmi silně a vždy, když přede mnou stojí nějaká těžká zkouška (teď nemyslím jen tu ve škole), obracím se právě na tuto runu.

33. Tarotová karta dle tvého výběru? - Měsíc. Jsem teď v těžkém období, kdy se rozhoduji, kdo v mém životě má ještě stále právo na to, v něm i nadále zůstat a proto tato karta. Představuje to skryté, nějakou iluzi, kterou musím odhalit a zjistit tak, kde se skrývá pravda a jaké je to správné rozhodnutí, které bych v daný okamžik měla učinit.

34. Magický symbol dle tvého výběru? - Tak to je jasně pentagram. Je to pro mě jeden z nejmocnějších a nejsilnějších magických symbolů. Nosím jej stále u sebe, ať už jako přívěšek na krku nebo na prstýnku.

35. Tvůj athame/magický nůž? - Mám tradiční athame, nůž s oboustranným ostřím a černou rukojetí. V poslední době ho využívám stále více, protože mi nějak přestává vyhovovat má hůlka.


36. Tvá hůlka? - Mou hůlku jsem dostala od mé kamarádky a vyrobil jí její taťka. Má na sobě vyřezávané symboly a na vrcholu zasazený křišťál. Dlouhé roky se mi s ní pracovalo opravdu velmi dobře, ale poslední dobou nám to spolu jaksi skřípe, tak doufám, že očista pomůže.


37. Tvůj kotlík? - Tento kotlík jsem sháněla tak strašně dlouho, a když jsem si jej před pár lety pořídila, měla jsem z něj upřímnou radost, která přetrvává dodnes. Můj kotlík naprosto minuji. Využívám jej tak často, jak jen mohu, ať už k pálení nebo míchání různých směsí.


38. Tvá kniha stínů? - V současné době mám dvě knihy stínů. Svou původní, kterou mám, no už strašně dlouho, a novou, kterou postupně přepisuji, upravuji a doplňuji.


39. Tvůj tarotový balíček? - S tarotem je to u mě složité. Neustále hledám ten nejlepší balíček, který mi bude maximálně vyhovovat, proto už mám doma poměrně pěknou sbírku. Ale poslední roky nejvíce využívám Tarot magické brány, na který jsem strašně dlouho čekala, než se dostal i k nám do Čech a rozhodně toho nelituji. Zatím mi skvěle vyhovuje, i když ani on není úplně dokonalý.


40. Cokoli, co se čarodějnictví týká, co tě právě napadne? - Tuto poslední otázku využiji ke shrnutí tohoto tagu. Neskutečně mě bavil a zase mi pomohl trochu lépe poznat samu sebe. U některých otázek jsem se nad odpovědí musela hodně zamýšlet, některé byly jasné hned. Byla to pro mě velmi zajímavá zkušenost, zamýšlet se nad některými otázkami, zvláště co se třeba božstev týče. Mám už připravený ještě jeden tag, který bude mnohem náročnější, protože obsahuje 70 otázek, tak snad se k němu taky brzy dostanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | E-mail | 4. ledna 2018 v 1:29 | Reagovat

Zdravím,

co se týče magie, jsem začátečník. Ráda bych našla nějakého človíčka, nebo klidně i více. Kteří by mi do začátku poradily a pomohly. Budu ráda pokud založíme i nějakou skupinu. V týmu jde přeci vše lépe. Pište prosím na email.  

Email: Melanie-Nyx@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama