Věštecká miska

10. června 2016 v 15:00 | Aurorita94 |  Věštění
Podobně jako se dá věštit z křišťálové koule, se dá použít i miska naplněná vodou.

K tomuto věštění budete potřebovat větší misku, magicky nabitou vodu a pořádnou dávku trpělivosti.

Já používám skleněnou misku, kterou mi vyrobila moje maminka na jedné akci ve sklárně. Je jednou, zda je miska jakkoli barevná, ale měla by být čirá a směrem vzhůru postupně se rozšiřující, bude se vám z ní tak lépe číst.

Vodu můžete použít obyčejnou pramenitou, kterou necháte nabít na slunci či měsíci (tím získáte sluneční či lunární vodu). Pro věštění bych za sebe volila spíše tu lunární, přeci jen mi přijde na odhalování tajemství a budoucnosti lepší. Můžete samozřejmě použít i nějakou drahokamovou vodu (například křištálovou), tu vyrobíte tak, že do vody ponoříte daný kámen a necháte jej v ní alespoň 24 hodin.

Tím máte vlastně hotovo a můžete se pustit do věštění. Ovšem nezapomeňte, že každé věštění potřebuje velkou dávku soustředění a trpělivosti. Nepočítejte s tím, že se vám zadaří hned napoprvé a rozhodně neztrácejte hlavu, když vám to chvíli nepůjde. Dejte tomu jen trochu času a cvičení. Výsledek vám za to stojí.

Na závěr ještě pár tipů: do vody můžete přidat i pár kapek éterického oleje, jehož vůně vám pomůže se lépe soustředit. Také můžete v blízkosti misky zapálit svíčku, i to může dopomoci k vizím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi tu byl, klikni!

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama