Čarodějnický tag - 40 otázek 3. část

30. června 2016 v 16:00 | Aurorita94 |  Moje (ne)magické zážitky
A máme tu třetí část čarodějnického tagu, tedy dalších deset otázek.

21. Máš totemové zvíře? Jaké to je? - Ano mám, objevila jsem jej asi před pěti lety a je jím pásovec.

22. Jaké je tvůj oblíbený pohanský svátek, který slavíš? - Tak samozřejmě mám nejraději Yule, který spojuji s Vánocemi, v tento čas jsme celá rodina pohromadě a vládne u nás příjemný klid. Na druhou stranu mám ale také velmi ráda Beltane.

23. Medituješ? - Ano, ale svým vlastním způsobem. Neumím a nebaví mě meditovat tak, že si sednu, zavřu oči a medituji. Upřednostňuji spíše aktivní meditaci. Například u knihy, nebo třeba pomocí jógy.

24. Absolvovala jsi nějaké psychické či reiki zasvěcení? - Mám zasvěcení pouze do dračí magie.

25. Které čarodějnické knihy tě nejvíce ovlivnily? - Prakticky všechny knihy od Scotta Cunninghama, Čarodějnický slabikář od Košanové a Kniha stínů od Silver Raven Wolf.

26. Jaké jsou tvé nejoblíbenější čarodějnické webové stránky? - Přiznám se, že žádné. Takovéhle stránky upřímně moc nevyhledávám.

27. Oblíbený čarodějnický film? - To bude zřejmě Magická posedlost, ten film mám opravdu moc ráda. A ráda bych ještě zmínila seriál Salem.

28. Oblíbené mytologické zvíře? - Tak těch je více. Velmi ráda mám draky, to bude mým ohnivým živlem. A také vlkodlaky, je to taková připomínka toho, že každý máme v sobě zvíře, které se může kdykoli projevit.

29. Oblíbené roční období? - Podzim. Ještě je teplo, ale už ne to úmorné. Šustící listí pod nohami. Krásný západ slunce za zlatavými korunami stromů. Jo, to můžu.

30. Oblíbená bylina? - Ani nevím proč, ale je jí levandule. Na zahrádce mi roste už třetím rokem, je rok od roku vetší a silnější. Mám moc ráda, jak na jaře postupně sílí a vytváří malá poupátka (a když ji zapomenu včas sklidit, tak i kvítka). Mám ráda její barvu i jemnou vůni. Levandule je pro mě prostě skvělou rostlinkou, kterou také často využívám při různých kouzlech a nebo ji přidávám do kadidel a magických škapulířů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZdenekJ ZdenekJ | E-mail | 18. ledna 2017 v 9:00 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na aurorita.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama