Čarodějnický tag - 40 otázek 2. část

29. června 2016 v 16:00 | Aurorita94 |  Moje (ne)magické zážitky
Další část čarodějnického tagu, tedy dalších devět otázek.

12. Tvé sluneční znamení? - Beran

13. Tvé lunární znamení? - Vodnář

14. Máš svého průvodce, dobrého ducha (z angl. Familiar)? - V začátcích své cesty, věřím, že jsem jej měla. Bohužel mě před pár lety opustil.

15. Co si myslíš o posmrtném životě? - Já věřím v reinkarnaci, to znamená, že když zemřeme, zemře pouze naše tělesná schránka, naše duše žije dál. Duše se po smrti přenese do Letní země, kde se zotavuje z minulého života a poté se znovu zrodí. Věřím, že duše, které se znaly v jednom životě, se setkají i v tom dalším. Dává mi to naději, že i když jsem ztratila nejednoho milovaného člověka, znovu se s ním shledám. Také jsem podnikla cestu do svého minulého života, kde jsem se viděla zhruba ve 40. - 50. letech.

16. Máš nějaké nadpřirozené zážitky? - Ano. Například již výše zmíněnou cestu do mého minulého života, kdy jsem se ocitla asi ve 40. letech minulého století. Také jsem zažila nejedno setkání s duchem.

17. Vědí tví přátelé a rodina, že se zajímáš o magii? Jak se k tomu staví? - Má rodina i nejbližší přátelé ví o tom, že jsem čarodějnicí. Z mé rodiny se nikdo (kdo žije) o magii nezajímá, berou to tak, že si vykládám karty, slavím sabaty a tím to pro ně končí. Nijak mi do toho nemluví a více se o to nezajímají. Co se přátel týče, ti to mají dost podobně. S jednou kamarádkou, také čarodějkou, jsem dříve slavila sabaty a prováděla kouzla. Druhé velmi dobré kamarádce čas od času vykládám karty a dělám pro ni různá kouzla. Další přátelé o "mé zálibě" pouze ví, ale nijak ji neřeší.

18. Je něco, co tě inspiruje? - Dál mě žene má touha vědět víc a učit se. Inspiraci v žádné konkrétní osobě nemám.


19. Máš oltář? - Ano, mám. Celoročně mám postavený oltář ve svém pokoji, během svátků ho většinou tématicky doplňuji (na podzim dýněmi, v zimě vločkami apod.). Slavím u něj veškeré rituály a provádím u něj kouzla. Také si u něj věštím z tarotu (ne přímo na něm, na to je moc malý).


20. Je nějaké kouzlo, které jsi sama vymyslela? - Ano, je. Pár jich můžete najít i zde na mém blogu. Většinou vymýšlím kouzla spojená se svící, přijdou mi zkrátka více účinná, než pronesení říkanky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama