Únor 2016


Tarotové sady

11. února 2016 v 14:58 | Aurorita94
Ano, ano, je to tu. Konečně přicházím s již tolikrát slibovaným seriálem o tarotových kartách. Sama zvažuji koupi nového tarotového balíčku a jsem ráda, když si mohu někde přečíst recenze, jak které komu vyhovují, jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých sad. A proto jsem se rozhodla představit vám věechny mé tarotové sady a zhodnotit vám, jak mi vyhovují, co mi nanich vadí, jaké mají přednosti, atd.

Rozhodně tyto články neberte jako nějaké vychloubání (Podívejte, co všechno mám!!!).

Hromniční rituál 2016

3. února 2016 v 8:51 | Aurorita94 |  Svátky
Letošní Hromnice jsem oslavila opravdu velmi jednoduše. Neotevírala jsem kruh, pouze jsem si sedla k oltáři a zpívala čanty, jak živlové, tak i pro božstvo.

Poté jsem provedla jednoduché svíčkové kouzlo.


Nejdříve jsem si rozmyslela, které věci bych k sobě ráda přitáhla, a nebo se jich naopak zbavila. K tomu jsem potom vybrala příslušné runy, konkrétně tedy Hagalaz, Berkanu a Ehwaz a k nim přiřadila špendlíky modré, zelené a červené barvy. Jednotlivými špendlíky jsem do svíčky vyryla runu a poté ji propodla špendlíkem. Jak svíčka hořela, postupně z ní všechny špendlíky vypadaly a tím bylo kouzlo hotové.

Hromnice 2016

2. února 2016 v 17:58 | Aurorita94 |  Svátky
I když letošní Imbolc vychází až na 4. února, já se rozhodla oslavit jej už dnes.Alespoň se můžete nechat inspirovat, pokud jej budete slavit déle.

Jelikož v posledních dnech, týdnech a vlastně i měsících se v mém životě stalo pár opravdu nepěkných věcí, dlouho jsem žádný rituál neprováděla a ani na tento jsemneměla moc náladu. Ovšem potom jsem si řekla, že by bylo fajn trochu se od všeho odtrhnout a vlastně i trochu dopomoci štěstí, aby si k nám zase našlo cestu přes temnotu, která nás právě obklopuje.

Kouzlo, pro které jsem se dnes rozhodla bude opravdu jednoduché. Jedinými pomůckami budou runy, malá svíčka a barevné špendlíky. Možná použiji i taroty a nebo si z nich na konci rituálu i něco málo vyložím.


Použiji barevné špendlíky, které zapíchám do svíce, ty pak budou postupně vypadávat, jak bude svíčka vyhořívat. Použiji je podle barevných korespondencí a ke každé připojím i runu, kterou daným špendlíkem vyryji do svíce.