Předsevzetí na rok 2015

1. ledna 2015 v 19:19 | Aurorita94
Ano, ano, i já jsem si dala na rok 2015 pár předsevzetí, i když vím, že je pravděpodobně všechna nedodržím. Nedávala jsem ale si žádná rádoby typická: letos zhubnu (se svou váhou jsem celkem spokojená), přestanu kouřit (nejsem kuřačka), budu pít méně alkoholu (alkohol nepiji vůbec), najdu si jinou práci (ještě studuji) a podobné. Kdepak, zaměřila jsem se spíš na svou magickou praxi. Ráda bych řekla, že i na blog, ale kdo ho navštěvuje už nějaký ten rok, tak jistě ví, že to nikdy nevydrží moc dlouho. Vždycky naslibuji hory doly a myslím je i vážně, bohužel pak ale nemám čas a jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem to zase porušila. Takže letos na blog nemám žádné předsevzetí, když budu mít chuť a inspiraci nebo něco, o čem si budu myslet, že by vás mohlo nějak naplnit, určitě se o tom dozvíte.

Ale zpátky k mým předsevzetím na mou magickou praxi. K svátku jsem o mojí maminky dostala zápisník na novou knihu stínů, kterou jsem ale ještě nezačala psát. Důvodem je hlavně fakt, že nemám dopsanou ještě mou starou knihu stínů, takže jen co dopíšu ji, vrhnu se na tu novou. Mé první předsevzetí tedy je, napsat (nebo alespoň začít psát) novou knihu stínů.

Dalším je naučit se s křišťálovou koulí. O loňských Vánocích jsem dostala křišťálovou kouli s opravdu nádherným podstavcem, bohužel jsem ji ještě ani jednou nepoužila, což bych tedy letos chtěla napravit.

S křišťálovou koulí tak trochu souvisí i další věci, kterými jsou runy. Dříve jsem se jim věnovala, pak jsem od nich bůhví proč opustila a téměř vše zapomněla takže letos bych se knim chtěla určitě znovu vrátit.

U věštění ještě zůstanu a zmíním i tarot. U něj je, myslím si, pořád co se učit. Já se potřebuji zaměřit především na dvorní karty a některé z velké arkány. Také bych se chtěla s taroty naučit i něco jiného, než jen výklady. Velmi mě láká vyzkoušet nějaké kouzlo či rituál právě s tarotem.

A nakonec asi pro mě to nejtěžší. Začít s meditacemi. Ne že by pro mě bylo obtížné meditovat, spíše je pro mě těžké najít si na to čas, místo a především klid. Ale věřte, i k tomu se jistě propracuji.

A jak jste na tom s předsevzetími týkající se magie vy? Také jste si dali a věříte, že je dokážete vůbec splnit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi tu byl, klikni!

Klik

Komentáře

1 Daraija Daraija | Web | 2. ledna 2015 v 8:31 | Reagovat

I já začínala nový rok s předsevzetími, krom těch magických jsem měla i několik naprosto běžných (abych je dodržela říkám jim cíle). Je vtipné že v několika předsevzetích se shodujeme, třeba v meditaci, tarotu či křišťálové kouli ;-)

2 Aurorita94 Aurorita94 | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 16:07 | Reagovat

[1]: Tak teď už jen zbývá je dodržet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama