Září 2010

Ochrana proti nepřátelům

26. září 2010 v 11:07 | Aurorita94 |  Ochranná kouzla
Na lístek napište:

"Ať se vrátí ďábelské oko zpět ke svému majiteli!"

Lístek dobře uschovejte, pověste na krk nebo připevněte jinde na těle.

(Neměl by ho vidět nikdo jiný)

Obecně ochranné kouzlo

26. září 2010 v 11:04 | Aurorita94 |  Ochranná kouzla
Elementy Slunce a Měsíce,

Ohni, Země, Vzduchu a Vodo,

přijďte ke mě,

síly dne i noci,

přivolávám vás na pomoc.

Pomozte mi , chraňte mě

příští hodinu (či jiný časový údaj)

Nechť se tak stane!

Pro sny o budoucím manželovi

26. září 2010 v 11:01 Kouzla
Temnota noci,

zpoza humen přišla,

vešla už do dvora,

protože pro její pomoc by se hodila.

Chci to nyní vědět,

chci to vědět už,

jak bude vypadat,

můj budoucí muž.

Naděje

26. září 2010 v 10:53 | Aurorita94 |  Téma týdne
Nadějě umírá poslední, co tedy umírá první?

Co je to vlastně naděje? Dokáže vůbec někdo z vás popsat, o co se jedná?
Pro mě je naděje, když už vás úplně všechno zklamalo, jen se stále držíte té jedné věci (naděje), která vás drží "nad vodou".

Modlitba v nemoci

26. září 2010 v 10:45 | Silver Raven Wolf |  Modlitby
Velká matko, laskavá a milosrdná, tvoje dcera/syn (řekněte své jméno) Tě prosí za (jméno osoby, za kterou se modlíte), aby se co nejdříve uzdravil/a. Dej mu/jí duchovní sílu překonat svůj zdravotní problém, povznes jeho/jejího ducha, dej mu/jí víru ve své uzdravení. Požehnej mu/jí posilující energií, ulehči mu/jí, zmírni jeho/její bolest. Vnes mír do jeho/jejího těla, mysli i ducha. Dej, aby byl/a léčen/a správnými lidmi ve správnou chvíli. Vím, že to pro něj/ni uděláš. Věřím, že se mu/jí dostane vše, co potřebuje. Tak se staň.

Modlitba ve finanční tísni

26. září 2010 v 10:36 | Silver Raven Wolf |  Modlitby
Velká matko, vyslyš mne, tvoje dcera/syn (řekněte své jméno) se ocitl/a ve finanční tísni. Volám tě v hodině nouze. (Napiš seznam potřeb, např.: Téměř všechno jídlo je snědené a nemáme peníze na další. Nemám na zaplacení léků pro mého psa. Otec nemá na zaplacení zubaře, kterého nutně potřebuje adt.) Prosím Tě o pomoc. Dej nám, ať můžeme zaplatit nezbytné, dej nám, čeho se nám nedostává a více. (Vždy dodejte "a více" pro případ, že jste na něco zapomněli. Duch má lepší paměť než vy, zvlášť, když jste rozrušeni.) Vím, že vesmír je místo hojnosti. Dej, aby hojnost vstoupila i do mého života. Vím, že mou modlitbu vyslyšíš. Čekám s náručí otevřenou a děkuji Ti za tvé dary. Ve jménu Pána a Paní. Staň se.

Modlitba - obecně

26. září 2010 v 10:25 | Aurorita94 |  Modlitby
Někteří lidé se mě často ptají, zda se modlí i čarodějnice. Má odpověď zní: "No ovšem že modlí.". Většina lidí si totiž spojuje modlení jen s nejznámějšími náboženstvími (a to kult wicca opravdu není).
Čarodějnice se na svou modlitbu soustředí více než kdokoli jiný. Když se čarodějnice modlí, hledí na čistotu prostředí, ale i čistotu mysli. Stejně jako ostatní náboženství máme modlitby a rituály uctívání, modlitby při smutku, zbožné modlitby, atd.
Před modlením bychom se měli nejdříve uzemnit a vycentrovat. Také neuškodí před modlitbou provést meditaci. Pokud je to možné, modlíme se nahlas, používáme svůj magický hlas a modlitbu opakujeme třikrát.