Červen 2010

Kouzlo na dočasné zkrášlení

24. června 2010 v 10:01 Kouzla
Vyjmuto z knihy: Kniha stínů


9x opakujeme:

"Chameleon tančí na palouku,
mění se, převléká, až úplně splyne.
I já se přizpůsobím
potřebám prostředí.
Tak to udělám!
Tak se staň!"

Při tomto zaklínadle si představujeme, jak bychom chtěli vypadat či působit.

Úspěch

24. června 2010 v 9:55 | Aurorita94 |  Téma týdne
Každý člověk má na úspěch svá vlastní měřítka. To, co se jednomu může zdát jako úspěch, může někdo brát jako neúspěch, nebo samozřejmost. Je to způsobeno tím, že každý člověk má své vlastní cíle.
Např. když se dva lidé hlásí na nějaký učňák. Jeden je jedničkář a druhý čtyřkař. Oba je přijmou. Ten čtyřkař to bude brát jako opravdu velký úspěch, že ho vůbec někam vzali. Ale co ten jedničkář? Ten to bude brát jako samozřejmost, že ho přijali.
Jak můžeme tedy porovnávat, co je uspěšné, a co není?

Na zrušení kouzla

24. června 2010 v 9:52 | Aurorita94 |  Kouzla
Než začnete vůbec čarovat, vždy si k sobě vemte toto kouzlo. Kdyby se něco pokazilo, ihned ho přečtěte, a všechna vaše naposledy vyřčená kouzla budou zrušena.

"Všechna kouzla ruším teď!
Pro nás, pro svět špatný zjev!
Konec kouzel, konec štěstí,
nic dobrého to nevěstí."

Pegasové 2 obr.

24. června 2010 v 9:34 Pegasové
fcgthvhuj
hhbujo
vhzbnkjl
ůlkmkjhni
hbv hgnm
pijhb
polk
zláťák
forever in love

Škola magie

24. června 2010 v 9:20 | Aurorita94 |  DŮLEŽITÉ!
Ahoj! Dnes mám pro vás velkou novinku. Moje kamarádka (ta, se kterou zakládám coven) se rozhodla založit školu magie. Pokud byste se chtěli přihlásit, tak stačí jít na její web (http://daraja.webnode.cz/) a tam vyplnit přihlášku. Své dotazy jí můžete psát na webu, a nebo se s nimi obrátit na mě a já jí je ráda poředám.
Výhodou této školy je, že se za ni neplatí. Je rozdělena na dva stupně = začátečníci a pokročilí. Každý výuční rok začíná vždy v únoru. Pokud se ale chcete dozvědět více, tak honem klikněte na výše uvedený odkaz!
(Pokud bude více zájemců, budu jí s jedním stupněm pomáhat!)

Dráčci obr.

22. června 2010 v 13:14 Draci

Možná, že některý tady už mám
dasd

njbnkl,

kihiuzgh

ljiohj

pojuzftfg

jghzftd

huzftd

ouzf

sssssrd

dftf fg

xddddrdg

Smrt

20. června 2010 v 19:11 | Aurorita94 |  Téma týdne
Smrt! Dostane každého, ať se vám to líbí, nebo ne.  Ale co se svámi děje po ní? Dokáže na to vůbec někdo odpovědět? Můžete se vrátit ještě nekdy na tento svět, ať už jako duch či v jiném těle? Ale co když třeba vůbec neodcházíte na "Onen svět"? Třeba  když někdo umře tak zůstává zde a dohlíží na ty, které opustil. A když je někdo zabit, může vůbec v klidu odejít, nebo tu chce radši zůstat a pomstít se svému vrahovi? Káždý z nás má určitě nějakou svou teorie v kterou věří a nehodlá se jí za žádnou cenu vzdát. Někdo věří v nebe a peklo, a někdo zase v reinkarnaci. Ale je vůbec reinkarnace možná? Vždyť spousta lidí tvrdí, že viděla ducha někoho zesnulého. A jak by to bylo možné, když už je ten dotyčný v jiném těle? Je na každém z nás, abychom si o smrti a o tom, co je po ní, udělali vlastní obrázek!
V tom vám všem přeji hodně štěstí!