Lidské oběti při satanistických obřadech

6. června 2009 v 13:04 |  Magie

Děsivý rituál přinášet lidské oběti se vrací


Dívky nejprve ubodali, jejich těla rozřezali na kusy, maso opekli na ohni a snědli. Nejde o scénář k hororovému filmu, ale o skutečnou událost, která se v létě odehrála v Rusku.

19.dubna 2009
Děsivý případ potvrdil, že rituální vraždy se neodehrávají jen v tradičních komunitách kdesi na okraji civilizace, ale i v moderních společnostech.

Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti Ruský mladík, účastník rituální vraždy

Popsaný zločin se odehrál v Jaroslavljské oblasti severně od Moskvy. Skupinka mladíků hlásících se k satanismu opila ve venkovském domě tři dívky a jednoho chlapce ve věku od 16 a 17 let, kteří se zřejmě o tento kult také zajímali.
Satanisté je pak vlákali do lesa, kde jednoho po druhém za čtení modliteb ubodali. Těla rozřezali, upekli na ohni a částečně zkonzumovali. Obětem prý zasadili nožem 666 ran - tato číslice označuje ďábla. "Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti. Přinesl jsem mu mnoho obětí," řekl jeden z vrahů.


Problémy v Americe i Africe


V Sioux City v americkém státě Iowa proběhl soud s šestadvacetiletým mužem, obžalovaným z vraždy dvou nevlastních dcer (osm a deset let). Obě byly pobodány a uškrceny. Těsně po zatčení viník policii řekl, že dívky zemřely během "neúspěšného zaříkávání" a že ho řídila indická bohyně Kálí, která je lidově spojována se smrtí.

Kolumbie zase řeší problém s rituálními sebevraždami. Předseda soudcovské asociace ve městě Pereira na západě země loni upozornil, že takto ukončilo za poslední měsíce dobrovolně vlastní život již několik nezletilých.

Většina z nich si podřezala žíly, jeden čtrnáctiletý chlapec se oběsil a zanechal dopis, ve kterém vyjádřil touhu setkat se s jakousi Nejvyšší bytostí. V pozadí těchto činů jsou vlivy satanistických sekt, které úspěšně infiltrují do vzdělávacího systému a snaží se získávat nové stoupence.

Loni v srpnu vraždil ve jménu satana na střední škole v jihoafrickém Krugersdorpu patnáctiletý chlapec. Pomaloval si černou barvou obličej, vzal si tři meče a zabil svého 16letého spolužáka, dalšího chlapce spolu se dvěma spolupachateli těžce zranil. Policii řekl, že mu to vše přikázal sám satan.
/* <![CDATA[ */ addPopupImages("contentArticleBox"); /* ]]> */ Zdeněk Nevělík,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi tu byl, klikni!

Klik

Komentáře

1 Bjorn Bjorn | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 3:15 | Reagovat

Moc hezký článek =).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama